11.kolo Minicupu ČAFC - Hostivař 1.4.2011

ČAFC Praha : Hostivař  8:0  na penalty 11:7

Hráli: Venca - brankář

Tomáš (1),Dan - obrana

Martin (3),Jindra (2),Láďa (2),Eda - útok

Dnes naši borci opravdu zahráli výborně a hra je bavila,byli jsme důrazní,přemýšleli jsme,občas se objevila i nějaká kombinace a střelba byla přesně v pravý okamžik.V bráně to navíc perfektně jistil Venca

první třetinu jsme se oťukávali,hra byla vyrovnaná,naštěstí Marťas měl dnes svůj den a dělal nám svojí chutí a hrou radost a dal prvního góla v sedmé minutě,první branka vždycky povzbudí a tak v zápětí následoval Martina Jindra a v osmé minutě to bylo již 2:0 pro nás.

V druhé třetině to byla naše kanonáda a kluci měli chuť se do soupeře ještě víc zakousnout.vzádu jsme nedělali chyby,nebo jen málo a zodpovědně chyby napravovali,Danovi a Tomášovi dnes nikdo neměl šanci utéct,Marťas otevřel skoóre v druhé třetině ještě dřív a to ve 4minutě,pak přidal ještě do hatricku v deváté.Náš kanonýr Láďa se nechtěl nechat zahanbit a přidal dalšího,pak ještě jindra v úplném závěru třetiny.

před třetí třetinou už jsme vedli 6:0,což byl pro nás krásný výsledek a kluci si chtěli všichni dát góla,tak už bylo zodpovědnosti méně,ale pořád to stačilo,přidali ještě góly Tomáš a Láďa.

Takže jen tak dál kluci!!!dnes jsme opravdu hráli pro radost a bylo to vidět.