13.kolo minicupu ČAFC : Benešov

11.04.2011 14:20

sraz na ČAFC ve 14:00 začátek 15:00

Potvrzená nominace : Andrea, Tomáš, Marek, Martin, Lukáš, Dominik, David Winternitz, Dan Kopec, Jindra, Filip, Eda,Jirka,Venca,Ivan

na hřišti Áčkové skupiny se utkali : David Winternitz - brankář, Jirka,Dan,Venca,Filip, Lukáš,Tomáš

první třetinu jsme začali trochu rozpačitě a velmi zdatný soupeř toho patřičně využíval a zatlačil nás na naší polovinu,my jsme se snad ani nedostali na jejich a když,tak jen na chvilku,i když jsem kluky pobízel co to šlo,prostě ne a ne se  vzchopit a ukázat co v nich je,sice jsme Benešov většinou taky nepustili k ničemu,ale vše se odehrávalo u nás na naší polovině,ko konci třetiny jsme trochu začali vystrkovat růžky,bohužel oni trestali dvěma brankami,no teda jedna byla vlastní...nutno také říct,že jsme dobře postavili branku,protože soupeř nastřelil asi tři tyčky.

druhá třetina...provedl jsem malou velkou změnu,Jirku,který do teď nehrál moc s chutí,sice nedělal chyby,ale nebyl to on...tak jsem ho dal do útoku.tato změna byla velmi prospěšná,dostala nás  opět do hry,jirka začal předvádět svojí ekvilibristiku s míčem a s lehkostí jak to umí,obcházel soupeře a střílí góol...jsme na koni a hra se přesouvá na druhou polovinu hřiště,Jirka předvádí svoje umění ještě dvakrát,ale bohužel je zastaven nedovoleným zákrokem,tyto naprosto účelové fauly Jirku zřejmě dost otrávily,protože už to dál nezkouší,ani se mu nedivím,spíš jsem se divil,že faulující hráč nedostal upomínku od trenéra a ani se neomluvil,no nic i takový je fotbal,jirka se s tím popral skvěle a hrál dál,už ale ne tak hravě...neoplácel a to je dobře...na druhé straně Lukáš svým megarychlým způsobem upravuje skóre na 2:2,po té je taky už jen faulován.soupeř kontruje na 2:4

třetí třetinu jsme odehráli na poloviční výkon a nevím proč,soupeř nám nasázel snadno pět gólů a to především kvůli nedisciplinované obraně,když kluci,chtěli zvrátit výsledek a všichni se vrhali do útoku a nikdo nebránil...

penalty byly završením naší zkázy,Benešov proměňuje všech 7 penalt a my jen 3,nebo 4

David - dobrý výkon,především čtení hry,které je velmi důležité,pro další rozvoj hráče...snadné střely pustil snad jen dvě,ostatní góly by nechytil nikdo z této věkové kategorie,góly byly z největší míry nedůraznou obranou v poli....David zachránil minimálně dalších deset gólů

Lukáš - dobrý,řekl bych jeho standartní výkon,i když dnes se mu míč pletl pod nohy víc než obvykle,to přičítám přemíře snahy,kterou vynakládal,vytknul bych mu snad jen jeho nedržení postu,což je u něj běžný jev,ale dnes se nestíhal někdy vracet.

Dan - také standartní dobrý výkon,jen poslední třetinu nedbale bránil ve snaze hrát dopředu

Venca - nedal jsem mu tolik šance jako ostatním a beru to jako moje osobní selhání,protože Venca sice ypočátku nehrál úplně naplno,ale později to napravil a nedělal výrazné chyby.

Tomáš - zklamání,dnes byl poloviční.nehrál s chutí,jakoby bez síly,pomalej...

Filip - stejné,jako Tomáš,oba si hodněkrát naběhli do správného místa,kde dostali míč,ale nebyli schopni si rychle připravit střelu.Filipa jsem za celý zápas neviděl zasprintovat...evidentně byl unavený,stejně jako Tomáš

Jirka - výborný výkon a já i soupeř jsme ho označili za nejlepšího hráče našeho týmu