3.kolo minicupu

15.09.2010 15:10

Žlutí ČAFC - Kolovraty 6:10, penalty 2:1

Dnes od 10.00 hod. sehráli žlutí čafáci další zápas, tentokrát na hřišti Kolovrat. Sestava byla - Denis, Ríša, Kája, Jindra, Matěj a David.

Všechny kluky musím pochválit za bojovnost i Davida s Kájou, kteří se teprve rozkoukávají. Dali jsme dnes konečně krásné góly a byl jsem spokojený i s bráněním, bohužel pořád nemáme brankáře a to nás stojí spoustu zbytečných chyb a gólů.

Na tréninku musíme zapracovat na střelbě a odnaučit kluky si překážet při souboji o míč.

Denis - dnes skvělý v bráně a hlavně výborně zahrál v útoku.

Ríša - taky skvělý výkon, dnes nejvíce plnil moje pokyny.

Matěj - opět skvělý zápas, dnes bojoval až do konce a vychytal penaltový rozstřel.

Jindra - perfektní dopředu krásné branky,

Kája - teprve se rozkoukává, poslední třetina už byla dobrá, v bráně mu nemám co vytknout.

David - taky nováček, bojovnost má, musíme zapracovat na kopací technice, poslední třetinu v bráně mu nemám co vytknout.

Důležitý bylo, že všichni chtěli hrát fotbal a doufám že se i bavili a jak říká klasik : votom to je

Jarda

Červení ČAFC - Kolovraty  8 : 6

V sobotu ráno jsme sehráli další vydařené utkání, tentokrát s Kolovraty. V krásném fotbalovém počasí jsme začali aktivně,  ale soupeř nám zasadil první ránu z náhodného útoku, kdy brankář Mára doplatil na od rosy ještě mokrý trávník a propustil pod sebou lehkou střelu.

Od té doby jsme tahali za kratší konec, naštěstí náš prapor držel Jirka a 2x snižoval  na ještě přijatelných 2:4 po první třetině.

V druhé části jsme začali být aktivnější a všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a  spravedlivě jsme převálcovali soupeře díky dvěma golům Máry a jedním Jirky, s výsledkem 3:1 pro nás.

Poslední třetina byla už v naší režii a nepustili jsme soupeře do přečíslení. Vyzdvihl bych jak výkon obrany Mára, Eda, tak i ůtoku, kde Andrea s Jirou motali hlavy soupeřovy obrany. Tato část  představila náš kádr ve velmi dobrém světle nejen herně, ale hlavně takticky. Ke dvěma golům Andrey přidal ještě jeden Jirka a opět jsma vyhráli 3:1.Musím všechny pochválit za kvalitní výkon, bojovnost byla naším dalším spoluhráčem, protože jsme zvládli hrát v plném nasazení celých 3x15min , pozor a to bez střídání.

Penalty jsme zvládli v pohodě a to může říci i soupeř, protože po nerozhodé sérii došlo i na náhlou smrt a v té nás podrželi Jirka a Andy jako brankářka . Jirka proměnil a Andrea se stala naší brakařskou oporou, takže po nervy drásajícím konci jsme zvítězili i v penaltovém rozstřelu. Děkuji všem hráčům za výkon, který potěšil nejen rodiče, ale i trenéry.