4 kolo Minicupu

19.09.2010 18:21

Benešov B - ČAFC B     0 : 13 (pen. 6 : 3)

Okresní přebor by jsme asi hrát nemohli :-) , k našemu jedinému přespolnímu soupeři jsme se sjeli jen tak tak.Tak jsme slepili jeden poměrně slušný tým.U druhého týmu jsem doufal,že se hráči,kteří se zatím moc neprojevili donutí alespoň k nějaké činnosti,ale to byl velký omyl.Zápas nemá cenu nějak komentovat nebo hodnotit,protože z naší strany to nemělo s fotbalem nic společného.supervelkou pochvalu si zasloží Lukáš Penksa,který byl celou dobu v bráně a díky němu jsme nedostali dvakrát takový příděl.Druhého Lukáš také chválím,je to ročník 2005 a zdálo se mi,že má na hřišti mnohem větší přehled,než jeho o rok starší spolubojocníci.Šimon se trochu kousl poslední třetinu a začal makat,David měl bohužel jen takový hrací chvilky a Péťa bohužel ani to ne....

Nicméně všem zúčastněným patří strašně veliký dík,že obětovali svůj volný čas a benzín a na zápas přijeli.

hráli : Lukáš Penksa,Lukáš 2005, Šimon Kunovjánek,David Zvěřina,Petr Zinke

nejlepší hráč : Lukáš Penxa

zápas červeňáků jsem opět neviděl.

Benešov A - ČAFC A 10:3

no tak ani náš červený tým nebyl kompletní a po strašné první třetině  a po docela  solidních dvou zbývajících jsme prohráli s Benešovem 10:3. Základ červeného týmu, kterým jsou Andy,Jirka a Marťas jsme doplnili Vencou, Ríšou a Tadeášem.  První  třetina se nám vůbec nepovedla, chyběl pohyb a chuť hrát, Táda měl v bráně taky slabé chvilky a 3 goly jsme soupeři dali skoro zadarmo. Druhou třetinu chytal Venca a v bráně byl určitě jistější. Třetí třetinu a penalty chytala  Andy a její výkon byl perfektní. Třetiny 0:5,2:3,1:2,góly 2 - Jirka, 1 - Andy.

Jirka - perfektní výkon, nejlepší hráč na hřišti.

Andy - první třetinu trochu spala, pak taky perfektní výkon.