6.Kolo MINICUPU

05.10.2010 21:14

Kunratice : ČAFC A 1:16

naši "Červení" se utkali s týmem,který letos teprve začíná a tak byla vlastně naše povinnost vyhrát.

Po ránu byla tráva poměrně dost kluzká a ten kdo měl turfy byl jak na ledě,trochu jsem se obával i nějakého zranění,naštěstí ale vysvitlo sluníčko,které rychle povrch vysoušelo a ti vyzrálejší hráči mohli později předvádět svoje umění.Z počátku jsme ale opět začali poněkud vlažně...zřejmě se budeme muset scházet o něco dříve,nebo nevím co s tím....skóre 1 : 1 a veliká chuť soupeře nám to nandat pro nás vyznívala dost nepříznivě,obzvlášť,když jinak výborný Mára opět dostal svůj blok a už jsem začal přemýšlet kým ho v bráně nahradím...nemusel jsem,sebral se a statečně pokračoval v bráně...naštěstí Jirka po shlédnutí zápasu našeho nároďáku zřejmě okoukal nějaké finesy od Rosického a začal svoje další gólové a kličkové představení...pak se chytli i naši ostatní hráči a soupeře jsme pustili už jen k pár sporadickým akcím,které ovšem také zaváněli gólem,ale Mára náš tým několikrát v bráně podržel a také dosti s přehledem rozděloval míče svými přesnými výkopy.

Všichni si s chutí zahráli a všichni si dali svého góla,někdo víc,někdo míň (tedy kromě brankáře a Dana) bylo to pro hráče příjemné zvednutí sebevědomí před následujícím těžkým zápasem,takže uvidíme,jak nás v pátek Tempo prověří.

Na penalty jsme vyhráli také,nejlepšího hráče jsem určil Jirku Sedláčka.

hráli: Brána - Marek Volenec, obrana - Andrea Švíbková,Martin Stárek,Jirka Sedláček, útok - Láďa Křiklan,Lukáš Penxa,Dan Kopec,Tadeáš Láznička

Sportovní Jižní město : ČAFC B 6:2

6.kolo MiniCapu jsme sehráli na hřišti Jižního města a opět po špatné první třetině 0:4 a po solidních dvou zbylých 1:1, 1:1 jsme prohráli 6:2.

Začátek zápasu jsme opět nezvládli, kluci prvních 5-10 min jsou vždycky jako ve snu a dostáváme hloupé branky. Všichni si dávají před míčem přednost a soupeř nás z těchto chyb krutě trestá.

Druhé dvě třetiny byly už lepší ale náš hlavní problém zůstává : rozehrávka od naší branky a překážení si našich hráčů při útoku. Na obojím musíme dále pracovat. Zase ale kluci hráli líp než posledně, pořád se všichni o kousíčky zlepšují.

Ríša -   v obraně ok, skvěle se vrací, v útoku se moc k míči nedostal

Denis - umí víc když má náladu a soustředí se, poslední třetina byla trochu bojovnější

Venca - v obraně ok, dobře hasil útoky soupeře

Ivo - čekám od něj víc, dobré vedení míče, chybělo více bojovnosti.

Jindra - bojoval, vracel se, spolu s Filipem a Dádou nejlepší na hřišti.

Filip -  to samé co Jindra, měl chuť hrát míč a bojoval , skvěle házel auty.

Lukáš -  na hřišti se pořád ještě rozkoukává  ,  v bráně výborný

Dáda - snažil se, bojoval , poslední třetina v bráně a hlavně rozehrávky byly výborné.

Góly : Táda 2

Penalty jsme vyhráli 6:4