ČAFC A/B : Tempo A/B

A - 7 : 11

B - 2 : 15

Dnes  jsme se utkali opět s naším dlouholetým rivalem,výborným Tempem.

rozdělení hráčů neodpovídalo přesně výkonosti a to záměrně,neboť jsem nechtěl aby naše béčko dostalo nářez,toto budeme praktikovat častěji,bohužel tím pak trpí výkon áčka,ale zůstává tak zachovaná úroveň zápasu a tedy i smysl.

u žlutých tedy nastoupili : v bráně Dan,první čtyřka : obrana - Ríša,Denis útok - David Winternitz, Dominik

druhá čtyřka : obrana - David Zvěřina,Ivo útok - Matyáš Barták,Lukáš Kuča

Výsledek pro nás není nic moc,ale ani to není žádná tragédie.hlavně se nehrálo jen u naší brány a hra se často přelévala z jedné strany na druhou.celkem vzato,tempo nás převyšovalo hlavně tím,že si občas i nahráli a netvořili na rozdíl od nás chumly.jinak co se týká bojovnosti a u některých hráčú i techniky,tak jsem byl víceméně spokojen.K první čtyřce,která byla záměrně ta silnější nemám v podstatě velkých výhrad,stoprocentní to samozřejmě nebylo,ale to snad ani nikdo nečekal.druhá čtyřka,tam už to bylo trochu horší,hlavně první třetinu,kluci se nesoustředili,neběhali nebojovali,další třetiny se ale bojovnost zlepšila a kluci snad dali své prozatimní maximum.

výsledkově vypadyly třetiny podobně 1:5,1:7,0:3 ,ale i když výsledkově byla druhá třetina pro nás nejslabší,tak mě se výkon našich líbil nejvíc.

měli jsme poměrně i dost gólových šancí,které jsme neproměnili,jen David si dal dva góly.

Výkon brankáře nebyl nijak oslnivý,řekl bych,že tak pět gólů by chytit měl,ale nutno říct,že hodně útoků zlikvidoval.výkopy se mu také dneska moc nedařily,ale to ani na protější straně,zřejmě špatný míč a nebo déšť :-)

opět ale myslím,že kluci byli o kousíček lepší než minule a to je hlavní.

takže budeme muset zapracovat na přihrávkách a rozestavění a dále budeme zdokonalovat práci brankařů.

Naši červení nastoupili bez dvou opor Andy a Máry a po třetinách 1:5.4:3,2:3 prohráli s Tempem 11:7.

Opět nám už po kolikáté nevyšel začátek zápasu a než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o 5 gólů, dalši dvě třetiny už byly lepší, byli jsme v tempu a byli jsme Tempu v celku vyrovnaným soupeřem.

Sestava: Jiřik, Ládys, Marťas, Luky, Táda, Tomáš, Venca,

Branky: Jiřik - 3