Hostivař : ČAFC - odveta - 3:10

06.06.2011 08:35

Ahoj Čafáci,

V pátek jsme se mohli porovnat opět s Hostivaří a měli jsme k tomu hezké, až superletní počasí . Nastoupili jsme v silné sestavě Jirka, Mára, David, Tom, Láďa, Luky a Andy, jako vždy v kase. Soupeř, tedy jeho trenéři, nám prý chtěli něco vracet-nevím co, ale nahecovaní byli pořádně. Do zápasu jsme vletěli, tedy vletěl Luky jako uragán, a v první třetině jsme soupeře převálcovali 3:0. V druhé se Hostivařští i s přispěním vlastního rozhodčího dostali do zápasu a třemi góly se dotáhli. Z mého pohledu stojí za zmínku hezká akce- Mára-Láďa-Tom, kdy akci na jeden dotek zakončil Tomíno s velkým přehledem. Kluci bojovali a soupeře drželi na rozdíl tří branek. Chci rozhodně všechny pochválit nejen za bojovnost, ale i za disciplínu a to i rodiče, protože jsme se opět setkali s tím, co k našemu malému fotbalu nepatří…..

Kluci nepodlehli hysterickému okolí a hráli dál naši hru. Andy předvedla, že je naší brankářskou jedničkou, opět podržela tým a dokonce rozhodla penaltový rozstřel. Poslední třetině jsme soupeře převálcovali 4:0, dík pevné obraně Davida a Jirky jsme ukázali i pohledné akce, které korunoval sólem a pak přihrávkou před branku Jirka z čehož Luky skóroval. Nebo Márův trestňák z půlky, kterým uzavřel skóre na konečných 10:3. Byli jsme lepší nejen na trávníku, ale i v hledišti, za to všem patří dík. Předvedli jsme kolektivní výkon a hlavně se kluci snaží hrát kombinačně a to je pak paráda i pro diváky-rodiče. Suma sumárum, Lukáš dal asi rekord-7 gólů a Tomáš, Láďa a Mára přidali po jednom. 10:3, po třetinách 3:0,3:3,4:0. Tímto všem děkuji za předvedenou hru. Zdeněk