Sestava : 2004 : Andrea Švíbková,Tadeáš Láznička, Láďa Křiklan, Dan Kopec, Ríša     ,

2005 : Jirka Benda

Hráli jsme systém 1 + 5 s hrací dobou 3 krát 15 min.

góly : Andrea Švíbková 2

Láďa Křiklan        1

První třetinu jsme soupeře prakticky nepustili na naší půlku a podařilo se nám vstřelit tři góly,byli jsme důslední,občas i přihráli drželi se svých postů a plnili úkoly...chuť na bránu obrovská,v podstatě nebylo co vytknout.

Druhou třetinu už to bylo slabší,byli jsme vyloženě zaskočeni naším gólovým náskokem a hráči začali přemýšlet o tom,co bude až vyhrajem a co dostanou a tak...přestali se soustředit na hru a bylo to znát.Také soupeřova obrana byla o poznání důraznější a i když jsme se před bránu pořád dostávali často,tak jsme brankáře neohrozili.

třetí třetina byla téměř jak přes kopírák té druhé,s tím,že už nás soupeř občas i nepříjemně zatlačil k naší bráně a ze skrumáží  před bránou padá v této kategorii hodně gólů,naštěsí jsme nulu udrželi,ale naše hra nebyla dobrá....nicméně celkově jsme zápas vyhráli,takže radost byla na místě.

na penalty jsme vyhráli 6 : 2 díky našim dobrým střelám a pěkným zásahům brankaře Dana

Celkově bych všechny chtěl pochválit,samozřejmě,že je co zlepšovat,ale to bude vždycky :-)