Přátelák s Tempem

28.06.2010 16:24

V prvé řadě chci poděkovat všem kteří se zúčastnili a pomohli,např.s bránama.

Také chci poděkovat soupeři,za příkladný přístup a spolupráci,kdy  podle  informací s doslechu pěkně odpískal na druhém hřišti,jejich trenér a celkově zápas proběhl v příjemném duchu a bez problémů nám půjčili jednoho hráče,když se nás sešlo málo.

Také děkuji rodičům Andrejky Švíbkové za dvě lahve rychlých špuntů,které jsem musel pro tentokrát uložit do skříňky na vhodnější příležitost....prohru,i když čestnou,nemůžeme slavit.

A tím se dostávám k tomu hlavnímu,co mě tedy opravdu naštvalo.

nebylo nás dost,to bych zkousnul,zatím od vás nevyžaduji přísnou účast,nevadí mi,když někdo tu a tam nepříjde,ale když se mi ze sedmnácti lidí omluví dva a na zápas příjde devět,tak je něco  špatně.

Na předchozích zápasech nás bylo spíš přebytek,záměrně jsem neobjednával zatím tolik zápasů,právě kvůli tomu aby se na každý zápas všichni těšili a co nejhojněji se zúčastnili.

Takže pro budoucí činnost budu muset vymyslet nějakej systém aby k tomu už nedocházelo (nemyslím tím k malé účasti,ale k tomu abych do poslední chvíle nevěděl,kolik nás vlastně přijde a nepřijde.

Tak a teď k samotnému utkání...

na jednom hřišti hráli : brána Denis,Andrea,Marek,Jirka Sedláček,Tomáš

Začali jsme celkem dobře a bylo vidět,že mají všichni chuť do hry,tlačili jsme se k soupeřově brance a technicky,rychlostně i bojovností jsme je převyšovali,bohužel naše střelba byla slabá,nebo skoro žádná a snažili jsme se dostat míč na nohách až do brány,to nám ale bohužel soupeřova tvrdá obrana nedovolila.Po asi 5 minutách bylo vidět,že absence nahrávek na naší straně nás vyčerpalo natolik,že jsme nedokázali čelit únikům soupeře.bylo vidět,že soupeř je zvyklý na malé hřiště a střílí z mnohem větší vzdálenosti,postupně jsme začali odpadat a naši hráči ač individuálně silní se nedokázali prosadit,bez nahrávek to prostě nepůjde.....I když Jirka se prosadit dokázal a po pár hezkých sólech dal dva góly,tak je škoda,že občas i nepřihraje výhodněji postavenému hráči....zatím jsme se na to ale při tréninku příliš nezaměřovali,takže neni v podstatě nic moc vytýkat,Mára to opět trochu nezvládal psychicky,ale bylo to lepší než minule,Andrea trochu spala a připadalo mi,že nebyla ve svý kůži...nakonec sice dala gól,ale šancí měla víc a ona tyhle šance běžně proměňujue.Tomáš byl taky trochu bez nálady a i když svojí činnost v obraně celkem zvládal,tak jako by ho to nebavilo a občas místo toho aby situaci vyřešil únikem,nebo nahrávkou,přesně jak to dělal při turnaji na Vítkově,tak jen odkopával.....Denis v brance dostal hodně gólů,ale vyčítat by se mu jich dalo jen pár,hodně jich opět zlikvidoval,hlavě ke konci zápasu,kdy všem hráčům už odešli síly a soupeři se na něj valili jeden po druhém.To byl bohužel náš početní handicap.

celkově jsem ale byl opět spokojený,dokonce bych řekl,že jsme měli mnohem více šancí,jen nám chybělo štěstí.naučíme se přihrávat a rozehrávat,naučíme se hrát v malém počtu na malém hřišti a budeme hodně kvalitní tým,individuálně jsou na tom hráči výborně,jak technikou,tak rychlostí,tak bojovností v osobních soubojích a na toto jsme se v posledním měsíci při trénincích zaměřovali nejvíce.

konečné skóre tedy bylo 9:3 z devíti gólů soupeře jsme si dokonce jeden dali sami :-)

na penalty jsme prohráli po náhlé smrti 7 : 6

a komentář z druhého hřiště zde:

Napsal Jaroslav Láznička

Sestava : 2004 : Tadeáš Láznička, Láďa Křiklan, Dan Kopec,  Eda Tůma, + 2 hráči od Tempa - Martin a Michal , kterým chci moc poděkovat za pěknou hru a krásné 3 góly.

Hráli jsme systém 1 + 4 s hrací dobou 3 krát 15 min

První třetinu hrál Láďa s Edou v útoku, Dan s Míšou v obraně a Tadeáš si odbyl první zápas v bráně.

Druhou třetinu Míša šel hrát za Tempo a přišel k nám Martin, který šel s Edou do útoku a Ládys bránil společně s Danem.

Třetí třetinu šel Dan s Martinem do útoku a Láďa s Edou měli na starost obranu.

Všechny hráče chci pochválit za nasazení, které po celých 45.min předváděli.

Škoda, že nás bylo málo a museli nám vypomoct hráči Tempa.

První třetinu jsme odehráli asi nejlépe ale nutno dodat,že nám k tomu hodně pomohl půjčený hráč od Tempa, který skvěle bránil.

Druhé dvě třetiny jsme taky nehráli špatně, ale v obraně jsme občas měli problémy a soupeř nás přehrával.

Třetí třetinu nám pomalu docházeli síly,  Tempo nás zatlačilo na naší polovinu a naše šance byly pouze z rychlých protiútoků.

Láďa - žádný míč nedá zadarmo, má ohromnou chuť hrát balón.

Eda - rozený útočník, skvělý výběr místa.

Dan -  v obraně skvělý výběr místa, dodržuje správně pravou a levou stranu, skvěle házel auty na útočníky.

Góly - Láďa -1

Martin Tempo -2

Michal Tempo - 1

Penalty - gól dal myslím každý ale kopali všichni třikrát, protože hráčů z Tempa bylo daleko více.