1.místo na turnaji v Dobřichovicích

06.02.2011 12:23

V sobotu 12.02.2011 jsme se zúčastnili halového turnaje v Dobřichovicích a po skvělém výkonu jsme celý turnaj vyhráli:)

Diplom>>

Sestava : Venca, Andy, Filip, Táda, Ríša, Eda, Jirka.

LokoVltavín - ČAFC 0:4

První zápas se slabším soupeřem jsme zvládli a po gólech Andy 2, Jirky a Edy vyhráváme 4:0.

V bráně byl Filip ale neměl moc práce, protože jsme soupeře skoro nepustili za půlku.

Všichni první zápas bojovali a vstup do turnaje se nám skvěle povedl.

ČAFC - Admira 2:1

Po hodinové pauze nás čekala Admira, do brány šla Andy,  Filip do útoku s Edou, obrana Venca ,Jirka , Táda s Ríšou začali na střídačce, hra byla vyrovnaná ale po 5min. prohráváme 0:1, naši borci se do soupeře ještě více zakousli a zápas nakonec otáčíme v náš prospěch na 2:1. Vydřená výhra.

Háje - ČAFC 2:2

V bráně opět Filip, Háje hráli skvěle (na turnaji skončili druzí )po dvou chybách v rozehrávce prohráváme už dva nula ale stále bojujeme a nakonec v posledních minutách srovnáváme na konečných 2:2.

ČAFC - Sparta 2:0

Pokračujeme na bojovné vlně, Jirka 2x zavěsí a je rozhodnuto .

Bráník : ČAFC 1:2

Velká chvíle Venci, který dvěma  brankami rozhoduje zápas.

ČAFC - Kunratice 1:1

Poslední zápas s překvapivě dobře hrajícími Kunraticemi ale s brankářem r.n 2003!!!.

Hned v úvodních minutách dostáváme smolnou branku při chumlu v našem pokutovém území.

Opět všechny musím pochválit za bojovnost, všichni se snažili, žádný míč pro nás nebyl ztracený, odměnou za naší bojovnost byla vyrovnávací branka, která nám stačila k celkovému prvnímu místu.

Všechny  musím pochválit za dnešní nasazení, ani jeden zápas jsme neprospali a odměnou za naší hru bylo pro všechny  hráče vyhlášení  výsledků a naše společná vítězná vlna, na kterou jsme se dříve jen dívali !!! Jen tak dál !!!

Na vstřelených gólech se podíleli ( jestli se nepletu) : Jirka 4, Andy 4, Venca 4 , Eda 1.

Dneska to byl v Dobřichovicích " NÁŠ TURNAJ "

Na naší hře bylo samozřejmě i spoustu chyb, stále nás zlobí rozehrávání míče od naší brány ale co nás začíná zdobit a co je pozitivní je stoupající nasazení a bojovnost.  Všechny kluky a holku dneska fotbal bavil a měli zájem o míč.