Turnaj Dobrovíz 08.05.2013 - 2.místo 2/9

kdy: středa 08.05.2013 od 09.30 do 15.00

sraz v 09.00 Hřiště TJ Sokol Dobrovíz, adresa Pražská ulice, 252 61 Dobrovíz, mapa zde

09.30 - prezentace, 09.50 začátek turnaje.

nominace:David,Dominik,Táda,Venca,Adam,Luky,Skoky,Filip V.Martin.

propzice:Propozice Turnaj Dobrovíz 8.5.2013.doc (2,8 MB)

zápasy: Rozpis Turnaje v Dobrovízi 8.5.2013 pro 9 mužstev.xls (34 kB)

ČAFC - Nové Strašecí 4:1

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti habánům z Nového Strašecí.

Zápas jsme začali opatrně a jako první jsme obdrželi branku (to jsme ještě nevěděli, že prohrávat budeme ze začátku každý zápas).

Naši borci po celý turnaj začali hrát až za stavu 0:1 pro soupeře, jako by jsme čekali co nám soupeři ukážou a až pak se do nich pustíme.

Takže k vyrovnání zavelel po akci Lukyho  Táda a pak už byl zápas v naši režii, 2:1,3:1 Luky a na 4:1 uzavřel  skóre opět Táda.

První zápas první výhra a šlo se rychle dál.

Systém turnaje  byl nastaven ve vražedném tempu - 7 zápasů po 13.min, vždy s jedno-zápasovou pauzou a až před posledním osmým zápasem jsme měli přestávku půl hodiny.

ČAFC - Kyje 4:2

V druhém zápase jsme prohrávali dokonce 0:2 a až poté jsme začali hrát a po brankách Veselky 1x a Lukyho 3x, jsme zápas otočili na 4:2.

ČAFC - Union  Vršovice 2:1

V třetím utkání kluci opět zkoušeli tepovou frekvenci trenérů a opět jsme jako první dostali gól, ale po brankách Lukáše a Martina - další výhra, tentokrát 2:1.

ČAFC - Slaný 05 4:1

Jeden z nejfotbalovějších týmů na turnaji - pětky ze Slaného byly výborné, zápas jsme strhli na naší stranu, až v posledních 5ti minutách.

Branky- 1xTáda,3xLuky.

ČAFC - Rakovník 5:2

Že opět ze začátku zápasu prohráváme, nám trenérům přišlo už úplně normální:), opět jsme zápas otáčeli a po bránách - Veselky 2x,Vency 1x a Lukyho 2x - vyhráváme 5:2.

ČAFC - Kladno 3:4

Naše jediná prohra na turnaji - po celý zápas jsme dotahovali ale tentokrát  ani náš závěrečný tlak na výhru nestačil.

3x Luky

ČAFC - Motorlet  3:2

Tento zápas rozhodoval o medajlích, jak jinak opět prohráváme a opět po skvělém finiši otáčíme na 3:2.

Luky 2x,Táda 1x

ČAFC - Louny 1:1

V posledním zápase nám stačil bod na druhé místo, ale samozřejmě jsme chtěli vyhrát, jak jinak opět prohráváme, na 1:1 srovnal Táda a další branka už nepadla, spíš to byl boj ve středu hřiště, takže - plichta a máme stříbro.

V bráně - první zápas - Veselka, od druhého do konce Skoky - oba vynikající výkon!!!

Všechny hráče moc chválím, na těžkém terénu a  v rychle za sebou jdoucích zápasech, předvedli na turnaji vše - fotbalovost, dravost, týmovost, chuť nevzdávat se a emoce  - a to vše k fotbalu neodmyslitelně patří.